МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ?

Донбаська національна академія будівництва і архітектури

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ (заочний тур) 2019 рік

ФАКУЛЬТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА І ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Кафедра прикладної екології, хімії та охорони праці

До участі в олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення олімпіади.

Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний (перший) та очний (другий).

Дистанційний тур триває до 10 квітня 2019 року. Для участі в дистанційному турі необхідно:

  1. Заповнити анкету для реєстрації, яка знаходиться за посиланням https://forms.office.com/Pages/DesignPage.aspx?origin=shell#FormId=FjqIfmfMB06d-Iyf88- 2ZB_8fjK9zclImAfo39bo_IBUODZDVzRMMlcxQ043NzhOU0lKTllRT1ZaSC4u Якщо виникли проблеми з заповненням бланку в електронному вигляді, можна роздрукувати сторінку, заповнити її ручним способом, відсканувати або сфотографувати її і зберегти отримане зображення, назвавши його своїм прізвищем латинськими літерами (наприклад, Ivanov.pdf).
  2. Рішення завдань розбірливо написати на листках паперу формату А4 або набрати в редакторі Microsoft Word. Кожний листок повинен бути підписаний прізвищем учасника. Відсканувати або сфотографувати рішення і зберегти отримане зображення в форматі jpg, jpeg, pdf, doc, docx, назвавши його своїм прізвищем латинськими літерами і номером листка (наприклад, Ivanov I.jpg).
  3. Надіслати відповіді до 10 квітня 2019 року на електронну адресу v.m.​Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ​ електронним листом з поміткою ​ «Олімпіада», ​ що містить вкладений файл (файли) з відповідями та файл з анкетними даними (якщо не проходив реєстрацію online).

Увага! Роботи, що будуть відправлені після 10 квітня 2019 р., не підписані роботи та роботи з незаповненими анкетами розглядатися не будуть.

Якщо один учасник надіслав кілька відповідей, розглядатися буде тільки одна остання відповідь, яка була відправлена до ​ 10​​ квітня​​ 2019​​ року.

Остаточні результати перевірки робіт учасників дистанційного туру будуть оприлюднені не пізніше ​ 12​​ квітня​​ 2019​​ року​.

Учасники, які набрали не менше 75 % балів на першому етапі, будуть запрошені на другий очний тур олімпіади, що відбудеться ​ 14​​ квітня​​ 2019​року об 11​ 00​ за адресою м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні, 14, ауд. 1102.

Для участі у очному турі учасники мають пред’явити документ, що посвідчує особу і громадянство, документ про повну загальну середню освіту або довідку з фотокарткою з навчального закладу, завірену печаткою навчального закладу.

Учасникам другого туру олімпіади з дисципліни «Біологія», які набрали не менше ніж 90 % балів на другому етапі, нараховуються 20 додаткових балів до предмету «хімія» сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного бала в Донбаській національній академії будівництва і архітектури при вступі на перший курс спеціальності 101 «Екологія».

Завдання І етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

РЕЗУЛЬТАТИ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ДОННАБА З БІОЛОГІЇ У 2019 РОЦІ