ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР «Програми подвійних дипломів – реформування вищої освіти через »

(м. Київ, 21 вересня 2017 року)

Міністерство освіти і науки запрошує керівників вищих навчальних закладів, керівників кафедр, працівників підрозділів міжнародного співробітництва, науково-педагогічних, наукових і педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти взяти участь у міжнародному інформаційному семінарі на тему «Програми подвійних дипломів – реформування вищої освіти через інтернаціоналізацію», який проводиться в рамках проекту RETHINK «Реформа освіти через міжнародний обмін знаннями» програми Європейського Союзу TEMPUS (ERASMUS+).

Учасники семінару зможуть ознайомитися з практичним досвідом реалізації освітніх програм подвійних дипломів на прикладі двох українських вищих навчальних закладів-учасників проекту RETHINK: Донецького національного технічного університету та Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

Крім того, буде презентовано нові підходи до запровадження програм подвійних дипломів вищими навчальними закладами України у співпраці з європейськими університетами у галузях природничих наук, будівництва і архітектури, та можливості застосування дистанційного навчання (e-learning) в процесі здобуття вищої освіти за програмами подвійних дипломів.

Семінар відбудеться 21 вересня 2017 року у приміщенні Міністерства освіти і науки (м. Київ, проспект Перемоги, 10, зала колегії, 1-й поверх) з 10:30 до 15:00.

Попередня реєстрація учасників на веб-сайті http://sites.ipleiria.pt/rethinke/registration_kiev/ обов’язкова. З проектом програми заходу можна ознайомитися за цим посиланням.