Шановні абітурієнти! Ми раді запросити вас на навчання до Донбаської національної академії будівництва і архітектури

Вибір професії - це важливий етап у Вашому житті, адже від цього вибору залежить Ваше майбутнє. Якщо це питання цікавить особисто Вас та Ви маєте конкретну мету у житті, бажаєте мати професійний успіх в області архітектури, будівництва, міського господарства, екології, економіки, машинобудування чи автомобільного транспорту, то навчання в Донбаській національній академії будівництва і архітектури - саме для Вас!

При виборі професії Вам необхідно врахувати свої здібності та особисті риси характеру. Якщо Ви - творча натура, Вам підходить архітектура, якщо Вам подобається техніка - доцільно обрати професію інженера-будівельника або інжнера-механіка, якщо Вам подобається спілкуватись з людьми та займатись економічним плануванням - для Вас більше підійдуть професії менеджера та економіста. Всі ці спеціальності Ви можете отримати, навчаючись у нас.


Заповніть наведену нижче анкету - це стане Вашим першим кроком до навчання у ДонНАБА. Наші спеціалісти приймальної комісії зв'яжуться з Вами та нададуть консультацію з усіх питань, які Вас цікавлять. Ми допоможемо Вам вирішити усі труднощі, з якими стикаються абітурієнти при вступі у вищі навчальні заклади!Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com