Контактна інформація

Адреса: 84333, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні (Лазо), 14
Тел/факс: (0626) 46-19-99
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Декан:
web: http://donnaba.edu.ua/economy

Кафедри економіко-гуманітарного факультету

Навчальний процес економіко-гуманітарного факультету забезпечують 20 викладачів, з них 2 – доктори наук, професори; 8 - кандидати наук; 4 – доценти; 5 – старші викладачі; 5 - асистенти.

Спеціальності, за якими здійснється підготовка фахівців

051 Економіка

Спеціалізації
 • Економіка у будівництві;
 • Економіка у ЖКГ.
073 Менеджмент
Спеціалізації
 • Менеджмент у будівництві;
 • Менеджмент у ЖКГ.

051 «Економіка»

Економіка - це комплексний аналіз діяльності підприємства, економічне обґрунтування управлінських рішень, розробка інвестиційних проектів та програм, управління економічними службами на підприємствах, пошук резервів підвищення ефективності діяльності підприємств.

Економіст – це системний аналітик, що володіє сучасними засобами аналізу й прогнозуванням економічних ситуацій, а також управлінням економічними об'єктами в ринкових умовах, здатний самостійно організувати й очолити роботу підприємства, успішно керувати будь-яким функціональним підрозділом в організаційній системі управління.

Випускники спеціальності можуть працювати в будівельних компаніях, підприємствах тепло-, газо- та водопостачання, транспорту та житлово-комунальної сфери; проектних організаціях, агентствах нерухомості, землевпорядкування, банках; податкових інспекціях, КРУ та інших органах держконтролю; районних, міських та обласних адміністраціях; вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації.

073 «Менеджмент»

Менеджмент - це управління ресурсами підприємства (фінансовими, матеріальними та іншими), управління ефективністю роботи підприємства, управління персоналом, управління виробництвом, планування та організація діяльності, антикризове управління.

Випускники спеціальності можуть працювати керівниками всіх рівнів управління, спеціалістами виробничих, логістичних, економічних, маркетингових, кадрових та інших функціональних підрозділів підприємств, організаторами малого і середнього бізнесу, консультантами з інформаційного, логістичного забезпечення, управління розвитком персоналу.

Сучасний управлінець-менеджер – це людина, що володіє основами суспільних наук, економічним мисленням, здатністю до підприємницької і комерційної діяльності, специфічними знаннями та вміннями в галузі інновацій, маркетингу, управління персоналом та виробничими процесами, має здібності до управління сучасними організаціями.

Переваги навчання за спеціальностями 051 «Економіка» та 073 «Менеджмент»:

 • поглиблене вивчення економічних та управлінських дисциплін;
 • висококваліфікований професорсько-викладацький склад випускової кафедри та кафедр, що залучені до підготовки фахівців зі спеціальності з великим досвідом практичної роботи;
 • широке застосування у навчальному процесі інформаційних комп’ютерних технологій;
 • використання наукових розробок у сфері економіки та менеджменту, а також суміжних наук та залучення студентів до науково-дослідницької роботи;
 • створення всіх умов для реалізації професійного, творчого, комунікаційного потенціалу студентства;
 • використання сучасних методик, форм та програм підготовки економістів;
 • можливість участі студентів у міжнародних програмах та стажування в Австрії, Німеччині, Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії, Португалії та інших країнах ЄС і СНД.