Сесія тільки почалася, а ти вже втомився? Студентська рада знає як тобі допомогти і урізноманітнити сесійні будні.

Пропонуємо тобі взяти участь у фотоконкурсі та креативно підійти до здачі сесії.

Запрошуємо студентів ДонНАБА взяти участь у фотоконкурсі «Сесія в академії».

1. Період проведення конкурсу:

Початок конкурсу: 05 червня 2019.

Світлини приймаються до: 15 червня 2019.

Нагородження переможця: 30 червня 2019.

2. Опис конкурсу:

Тема: студенти на сесії.

Жанр: жанрова світлина

3. Умови та вимоги:

1. На конкурс приймаються світлини із зображенням студентів нашої академії під час сесії.
  2. Для участі у конкурсі надіслати світлину із темою «фотоконкурс сесія» на пошту Студентської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., у тексті листа зазначити прізвище учасника.
  3. За бажанням світлину можна викласти в соціальні мережі з хештегом #ДонНАБА.
  4. Конкурсні світлини будуть розташовані на інформаційних майданчиках академії.

Призове місце:

1 місце (світлина обирається шляхом голосування журі) обирається за такими критеріями:

• креативність;
  • композиція;
  • розкриття теми;
  • оригінальність.

5. Приз конкурсу:

Оголошення та нагородження переможця відбудеться 30 червня на фестивалі академії в парку ім.О.С.Пушкіна:

6. Жюри конкурса:

1. Обрані співробітники, представники професорсько-викладацького складу та представники студентського самоврядування академії.