З 10 по 12 травня цього року біля мальовничого селища Торське Лиманського району пройшов VІІ обласний зліт юних туристів-краєзнавців, присвячений Дню Європи, який уже котрий рік поспіль організовує Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді. Наша академія не перший рік бере участь у цьому заході, але вперше студенти ДонНАБА були не учасниками, а модераторами.

Троян Анатолій (ПЦБ-72а), Редько Аліна (МБГ-24), Василенко Олександр (МБГ-24), Страшненко Данило (МБГ-24) та Смирнова Марія (Арх-42а) під керівництвом начальника відділу з виховної роботи Маміної Яни Юріївни допомагали у проведенні конкурсів та естафет усі три дні зльоту.

Студенти були ведучими на урочистих відкритті та закритті зльоту та конкурсі «Історико-культурна реконструкція».

Під час проведення туристсько-краєзнавчого дослідницького маршруту наші студенти регулювали роботу старту та фінішу і працювали на одній із п’яти контрольно-залікових станцій – «Географічне краєзнавство». Школярам потрібно було правильно описати ґрунтові розрізи, написати топографічний диктант та пройти тест з основ теоретичної підготовки.

На спортивно-туристській естафеті всі наші студенти стали суддями на різних етапах, серед яких були і підйом по схилу, і подолання умовного болота по купинах та по жердинах, і переправа по колоді через яр, і ще багато інших. Після естафети студенти ДонНАБА і самі успішно пройшли цей складний маршрут.

)

За активну участь у проведенні VІІ обласного зльоту юних туристів-краєзнавців та зльоту вихованців гуртків ОЦТК «У колі друзів» усі студенти ДонНАБА та начальник відділу з виховної роботи отримали подяки.