11 травня 2019 року у Краматорську проходив загальнодержавний День відкритих дверей для вступників, які проживають на непідконтрольній території Донецької області або уздовж лінії розмежування.

У заході прийняли участь 15 закладів вищої освіти, на базі яких відкриті Освітні центри «Донбас-Україна». Нашу академію представляли керівник ОЦ «Донбас-Україна» Федоренко В.В. та заступник керівника Кліменко О.О.

Відкрив захід генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН України Шаров О.І.

Державний експерт директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН України Носок В.Й. ознайомив присутніх з умовами вступу до закладів вищої освіти за спрощеною процедурою.

Нагадаємо, що в 2019 році ОЦ «Донбас-Україна» в ДонНАБА розпочинає прийом заяв з 03.06.2019 року. Вступати за спрощеною процедурою мають право особи, місцем проживання яких є територія проведення ООС, територія населених пунктів на лінії зіткнення або які переселились з неї після 01 січня 2019 року.

Більш детальну інформацію про роботу ОЦ «Донбас-Україна» та умови вступу можна дізнатись за посиланням donnaba.edu.ua/vstup/donbass-ukraine