Перший проректор з навчальної та фінансової роботи ДонНАБА Точонов Ігор Вікторович взяв участь в конференції «ПРОФЕСІЙНИЙ МЕНЕДЖЕР (УПРАВИТЕЛЬ) - ЗАПОРУКА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ТА КОМФОРТУ ЖИТЛА», яка відбулась 13 березня 2019 р. в конференц-залі Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ).

Захід проводився за ініціативи Громадської спілки «Експертна Міжгалузева Асоціація України» (ГС "ЕМАУ"), яка реалізує проект "Формування прозорих механізмів впливу споживача на надавача послуг в сфері ЖКГ" у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, та в рамках Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та ГС "ЕМАУ".

У Конференції взяли участь представники Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, Держспоживслужби України та міста Києва, керуючих компаній з обслуговування житлового фонду районів Києва, комунальних та приватник управляючих компаній з регіонів України, представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, громадських організацій та об’єднань, що діють в сфері управління житлом та захисту прав споживачів, а також незалежних органів оцінки відповідності та сертифікації.