14 березня 2019 року на кафедрі гуманітарної підготовки ДонНАБА відбулися Шевченківські читання, присвячені 205-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

На заході було переглянуто фільм «Таємниці Генія Шевченка», заслухано доповідь про митця українського слова і проведено літературний конкурс «Чи знаю я Шевченка?», в якому взяли участь команди від першого і другого курсів усіх факультетів академії.

Конкурс складався із трьох турів:

• «Хто більше знає про Кобзаря»;
  • «Склади картину»;
  • «Театр одного актора».

Уболівальники, студенти І та ІІ курсів ДонНАБА, також брали активну участь у цьому заході, допомагаючи командам набрати додаткові бали. Їм було запропоновано відповісти на питання двох вікторин: «Відомий і невідомий Шевченко», «Чи знаю я вірші Шевченка?».

За кількістю отриманих балів перемогу здобула команда студентів першого курсу. Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!