01 лютого 2019 р. в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства під головуванням заступника міністра Парцхаладзе Л.Р. пройшло засідання круглого столу, в якому взяла участь представник від ДонНАБА в технічному комітету стандартизації ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» к.т.н., доцент кафедри «Будівельні конструкції, будівлі і споруди» Шамріна Г.В.

На засіданні обговорювались актуальні питання із визначення мінімальних вимог до показників енергоефективності будівель. Директор ДП НДІБК Геннадій Фаренюк представив розробки інституту щодо змін до визначення показників енергетичної ефективності будівель, які відповідають вимогам Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», визначатимуть ефективність споживання енергії в будівлях, сприятимуть економії та впровадженню європейських стандартів.

Представлені матеріали викликали багато запитань і пропозицій у фахівців, експертів галузі та представників громадськості, які взяли участь у заході.