29 січня 2019 р. відбувся захист магістерських дисертацій для студентів рівня «магістр» спеціальності 051 «Економіка» економіко-гуманітарного факультету ДонНАБА.

Для проведення захисту магістерських дисертацій працювала державна екзаменаційна комісія у складі:

Голова комісії: Останкова Л.А., к.е.н., директор ДОУ «Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів» м. Краматорська. Заступник голови: Точонов І.В., перший проректор з навчальної та фінансової роботи ДонНАБА, к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту. Члени комісії: Єфременко В.В., декан економіко-гуманітарного факультету, к.н.держ.упр., доцент кафедри економіки, Попова Г.Ю., к.е.н., доцент, доцент кафедри економіки, завідувач кафедри економіки, Положенцева К.Л., к.е.н., старший викладач кафедри економіки. Секретар: Гордієнко В.В., старший викладач кафедри економіки.

Всі магістерські дисертації були виконані на актуальні теми в межах трьох внутрішньокафедральних тем відповідно до спеціальності 051 «Економіка» та спеціалізації «Економіка в будівництві та житлово-комунальному господарстві» у відповідності з вимогами вищої школи.

ГОЛОВА ДЕК І ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ВІТАЄ СТУДЕНТІВ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ТА БАЖАЄ ВИПУСКНИКАМ ПРОФЕСІЙНИХ УСПІХІВ!