29 листопада 2018 року Донбаську національну академію будівництва і архітектури відвідала делегація депутатів парламенту Чеської Республіки: доктор наук з масової комунікації та заступник голови парламентського комітету з питань безпеки Павел Жачек (голова делегації), заступник голови парламентського комітету з питань оборони Ян Ліпавськи та депутат від політичного руху ANO Радек Злесак. Делегацію супроводжували посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула та третій секретар Посольства Луціє Ганзлічкова.

Насамперед члени делегації разом з ректором ДонНАБА Кравцем Василем Анатолійовичем та першим проректором Точоновим Ігорем Вікторовичем оглянули гуртожиток академії, що реконструюється за фінансової підтримки Чеської Агенції Розвитку. Шановних гостей цікавив стан виконання ремонтних робіт у будівлі та умови проживання в ній студентів академії. Після огляду гуртожитку відбулася зустріч делегації зі студентською молоддю в приміщенні академії.

Делегація депутатів парламенту Чеської Республіки в ДонНАБА

Спілкування розпочалося зі вступного слова посла Чеської Республіки в Україні Радека Матули та привітань від членів делегації. Студентів ДонНАБА цікавили питання подальшої співпраці академії з Чеською агенцією розвитку, можливості студентської мобільності між Україною та університетами Чехії, схожість історії і менталітетів чеського й українського народів, необхідність встановлення більш тісних стосунків між студентською молоддю двох країн. Зустріч відбулася в теплій і доброзичливій атмосфері.

Делегація депутатів парламенту Чеської Республіки в ДонНАБА

Адміністрація, викладачі та студенти ДонНАБА щиро вдячні Чеському уряду та Посольству Чеської Республіки в Україні за увагу та підтримку і сподіваються на подальше плідне співробітництво.