06 листопада 2018 року декан економіко-гуманітарного факультету Єфременко Вікторія Вікторівна і представники кафедри менеджменту: завідувач Долгальова Олена Вячеславівна, старший викладач Єщенко Марина Георгіївна, старший викладач Токарева Лариса Миколаївна провели урочисту подію для студентів економіко-гуманітарного факультету спеціальності 073 «Менеджмент» у зв’язку із професійним святом – Днем менеджера.

На відкритті події виступили декан економіко-гуманітарного факультету Єфременко В.В. та завідувач кафедри менеджменту Долгальова О.В. Єфременко В.В. у своєму зверненні до учасників заходу зазначила про важливість спеціальності менеджмент у сучасності та необхідності навчання в ДонНАБА молоді, яка має бажання стати в майбутньому керівниками вищого рівня. У своєму виступі Долгальова О.В. розповіла про спеціальність менеджмент та зазначила про переваги отриманої вищої освіти в ДонНАБА для студентів у майбутньому.

В свою чергу, студенти виступили з доповідями та презентаціями, продемонстрували колажі про свою майбутню професію – МЕНЕДЖЕР.

Захід пройшов у позитивній та доброзичливій атмосфері. Майбутні менеджери були дуже вдячні викладачам економіко-гуманітарного факультету та керівництву ДонНАБА за привітання.