При сприянні Департаменту і Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Національної Академії педагогічних наук України, Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Калуської міської Ради, на базі Вищого професійного училища №7 м. Калуш з 29 травня по 01 червня 2018 року був проведений Всеукраїнський конкурс професійної майстерності за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» серед команд навчально-практичних центрів КНАУФ «Knauf MGK 2018 Ukraine». У конкурсі брали участь 20 команд - представників регіональних НПБЦ КНАУФ України та команда з Грузії. Серед них була команда КНАУФ ДонНАБА.

Мета конкурсу: Визначення рівня якості професійної підготовки учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких створено НПЦ «Кнауф», за професією «монтажник гіпсокартонних конструкцій». Конкурс передбачав 2 тури: теоретична олімпіада та практичний тур. Окремо визначався переможець у номінації «Найкращі методичні розробки» (домашнє завдання).

За результатами конкурсу команда ДонНАБА зайняла друге місце у номінації «Найкращі методичні розробки» та п’яте місце у практичному турі.