Новини

Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти розпочало активну роботу на початку 2019 року.

Перший наш виклик -впровадити нову, ефективну систему акредитації освітніх програм, яка базується на європейських стандартах і кращих практиках.. В метою забезпечення незалежної ефективної оцінки з урахуванням інтересів ЗВО та їх стейкхолдерів ми нещодавно оголосили два конкурси: відбір експертів для акредитації освітніх програм і конкурс до галузевих експертних рад (ГЕР).

До відома студентів Донбаської національної академії будівництва і архітектури. Починаючи з 27 травня 2019 року серед студенів проводитися всеукраїнський конкурс на здобуття грантів на оплату навчання «Розумним Бути Модно». Конкурсантами можуть стати за особистим бажанням студенти всіх курсів та факультетів. Це можуть бути здобувачі вищої освіти заочної та денної форми навчання, контрактної основи або державного замовлення.

Сесія тільки почалася, а ти вже втомився? Студентська рада знає як тобі допомогти і урізноманітнити сесійні будні.

Пропонуємо тобі взяти участь у фотоконкурсі та креативно підійти до здачі сесії.

Запрошуємо студентів ДонНАБА взяти участь у фотоконкурсі «Сесія в академії».

25.05.2019 року студенти ДонНАБА взяли участь у Чемпіонаті Донецької області зі скелелазіння серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Вітаємо учасників командного заліку:

31 травня 2019 року студенти ДонНАБА взяли участь у Всеукраїнському забігу на дистанцію одна миля, котрий цього дня проводився одночасно у всіх регіонах України на центральних вулицях міст, селищ або у паркових зонах, на стадіонах тощо.

Студенти ДонНАБА взяли участь у V фестивалі аматорського мистецтва ім. Марії Примаченко

19 травня біля Центральної міської бібліотеки зібралися майстри декоративно-прикладного мистецтва з багатьох куточків України. Уже п’ятий рік у Краматорську проходить фестиваль аматорського мистецтва ім.