Київський національний університет ім. Т.Шевченка

Бібліотекар Донбаської національної академії будівництва і архітектури Л.О. Ревенкова 8 -10 квітня 2019 року прийняла участь у семінарі для бібліотекарів переміщених університетів та стратегічній сесії на базі Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ ім. Т.Шевченка з метою обговорення перспектив і напрацювання ідей розвитку бібліотек переміщених закладів вищої освіти.

Наказом Міністра освіти і науки України Лілії Михайлівни Гриневич на баланс ДонНАБА передана напівзруйнована будівля майстерні, що раніш належала професійному будівельному училищу міста Краматорськ.

Другий випуск школи підготовки майбутнього фахівця

20 квітня 2019 року у ДонНАБА відбувся другий випуск слухачів Школи підготовки майбутнього фахівця. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор академії Кравець Василь Анатолійович та розповів про діяльність Академії, її досягнення, плани на майбутнє: залучення грантових коштів на ремонт гуртожитку та створення сучасної матеріально-технічної бази для навчання студентів.

25.04.2019 у аудиторії 1308 о 13.00 відбудеться професійна атестація осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель, кандидатури яких були розглянуті та рекомендовані до атестації на засіданні атестаційної комісії ДонНАБА (протокол №6 від 22.04.2019р.)

До 5-ї річниці російської агресії проти України

Разом із громадським активом Краматорська, представниками закладів вищої освіти Донецької області викладачі і студенти ДонНАБА 17 квітня 2019 року взяли участь у круглому столі за темою «5 років російської агресії – 5 років боротьби».

Викладачі ДонНАБА продовжують розвивати співвідносини з БО «Українське фулбрайтівське коло» та колегами з різних ЗВО України у проекті Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні

11 – 12 квітня 2019 року в Дніпровській Центральній міській бібліотеці (м. Дніпро) в межах проекту «Американська парадигма академічного зростання: продовження серії семінарів з професійного розвитку викладачів українських внутрішньо переселених університетів» відбувся заключний семінар за темою «Національні ідентичності, суспільний діалог та робота з біженцями», в якому взяли участь старший викладач будівельного факультету Черних І.Ю. та старший викладач економіко-гуманітарного факультету Гордієнко В.В.