Студенти ДонНАБА брали участь у міжнародному конкурсі дипломних проектів

Випускники вищих навчальних закладів України архітектурних та художніх спеціальностей представили свої дипломні проекти на традиційному XXVII-му огляді-конкурсі. Серед трьохсот сімдесяти шести учасників були не лише студенти з України, а й з Азербайджану, Молдови та Туреччини, які представляли 23 вищих навчальних заклада. Дипломні проекти розглядались професійним журі у 10-ти номінаціях.

Відкрита лекція професора, доктора історичних наук Олени Стяжкіної «Володарі часу: чому радянське (не) завершується» в ДонНАБА

У рамках літературного фестивалю «Кальміюс» 9 листопада в приміщенні ДонНАБА відбулася відкрита лекція професора, доктора історичних наук Олени Стяжкіної «Володарі часу: чому радянське (не) завершується».

Отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Служба у справах дітей Краматорської міської ради інформує про дію Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 №268.

Відповідно до розпорядчого документу студенти нашої академії, особливо діти-сироти, та діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають на повному державному забезпеченні, мають право на отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

За проектом ДонНАБА - виконується капітальний ремонт Центра позашкільної роботи у м. Краматорськ

За проектом, що розроблений фахівцями Академії, виконується капітальний ремонт Центра позашкільної роботи у м. Краматорськ. Здійснюється утеплення фасадів, ремонт покрівлі та внутрішніх приміщень. Проектом передбачена термомодернізація будівлі, часткове перепланування приміщень.

Святкування дня Менеджера на Економіко-гуманітарному факультеті

06 листопада 2018 року декан економіко-гуманітарного факультету Єфременко Вікторія Вікторівна і представники кафедри менеджменту: завідувач Долгальова Олена Вячеславівна, старший викладач Єщенко Марина Георгіївна, старший викладач Токарева Лариса Миколаївна провели урочисту подію для студентів економіко-гуманітарного факультету спеціальності 073 «Менеджмент» у зв’язку із професійним святом – Днем менеджера.