Фонд «Відкрита політика»

Громадська організація «Фонд «Відкрита політика» спільно з МОН за підтримки ЮНІСЕФ продовжує забезпечувати роботу «гарячої лінії» для мешканців непідконтрольних Уряду України територій, територій вздовж «лінії розмежування», Криму та ВПО.

Також продовжує проводити масштабну інформаційну кампанію та вже розробив нову соціальну рекламу на наступний – 2019 рік.

Анімаційний ролик «Вступ - 2019 для абітурієнтів зі сходу України» (анімацію створено за підтримки ЮНІСЕФ)

Студенти ДонНАБА взяли участь в конкурсі "Архітектор - 2019"

Студенти ДонНАБА взяли участь в конкурсі

26 студентів-архітекторів та 9 студентів-будівельників ДонНАБА взяли участь у першому турі конкурсу "Архітектор - 2019" фонду Бориса Колеснікова.

Бажаємо творчих успіхів і перемоги з поїздкою до Мілану.

Конкурс малюнків пам’яток архітектури України

Наприкінці 2017–2018 навчального року кафедра гуманітарної підготовки в рамках курсу «Історії української культури» організувала і провела конкурс серед студентів архітектурного факультету ДонНАБА на кращий малюнок архітектурних пам’яток України.

Це був пілотний проект, сенс якого полягав у спробі поєднати програмний матеріал навчальної дисципліни з можливістю розкриття творчого потенціалу студентської молоді.

Дебют першокурсника

Свята в ДонНАБА або Аліса і дебют

Дебют першокурсника – це найперший та найяскравіший спогад зі всіх заходів у студентському житті і свято, яке відбулося 5 грудня, не стало винятком.

День відкритих дверей Академії

9 грудня 2018 року в Донбаській національній академії будівництва і архітектури відбувся захід «День відкритих дверей».

Зустріч проходила у головному корпусі ДонНАБА. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор В.А. Кравець. Він розповів історію переміщення Академії до міста Краматорськ та ознайомив гостей з досягненнями ДонНАБА за час перебування на новому місці (отримання власних навчального корпусу та гуртожитку, залучення грантових коштів на їх ремонт, створення матеріально-технічної бази для навчання студентів та інше).

Професійна атестація осіб

17.12.2018 у аудиторії 1310 о 14.20 відбудеться професійна атестація осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності, кандидатури яких були розглянуті та рекомендовані до атестації на засіданні атестаційної комісії ДонНАБА (протокол №1 від 06.12.2018р.)

В Донбаській національній академії будівництва і архітектури згідно виконання Плану заходів представниками кафедри менеджменту економіко-гуманітарного факультету було проведено з 01.12.2018 р. по 07.12.2018 р. Всеукраїнський тиждень права в Академії, який складався з таких заходів: проведено показ документального фільму про права людини для студентів, організовано тематичний правовий конкурс серед студентів Академії, оформлено тематичний стенд й книжкову виставку по матеріалам правового змісту та ін.