27 вересня 2018 року у м. Слов’янську відбувся Слов’янський Економічний Форум. Цей захід спрямовано на визначення стратегії розвитку міста та регіону, пошук шляхів та створення умов для відродження та розвитку промисловості регіону.

Серед учасників Форуму були: представники підприємств і підприємці Слов'янська, Краматорська, регіону - керівництво міст Слов’янського району та Донецької області, керівники обласної адміністрації, обласний департамент економічного розвитку, провідні економічні експерти - організації і асоціації підприємців регіону.

Викладачі Економіко-гуманітарного факультету прийняли участь в слов'янському економічному форумі

Від ДонНАБА в форумі прийняли активну участь завідувач кафедри економіки к.е.н., доц. Попова Г.Ю. та доцент кафедри менеджменту, к.н.держ.упр. Беззубко Б.І. Також участь у форумі взяли магістри економісти та менеджери, які заслухали цікаві доповіді про розвиток інвестиційного клімату у регіоні, підприємництва, вирішення екологічних проблем Донбасу.