Студенти гр. Екол-21 пройшли виробничу практику на заводі ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» у м. Краматорськ.

Основним місцем проходження практики була аналітична лабораторія охорони навколишнього середовища на підприємстві, яка виконує такі обов’язки:

1. Проведення робіт, визначених областю атестації.
  2. Виконання вимірювань показників складу та властивостей:
    - стічних вод цехів підприємства, що скидаються в загальнозаводську систему каналізації;
    - зворотних вод підприємства, що скидаються у водойми;
    - води водойм вище і нижче місця випуску зворотних вод.
  3. Виконання вимірювань показників складу та властивостей промислових викидів в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.
  4. Участь в проведенні арбітражних вимірювань.

Робота студентів була спрямована на вивчення документації, а також ознайомлення з приладами у лабораторії, які використовують для вимірів різноманітних показників.

Студенти мали змогу відвідати очисні споруди, станцію нейтралізації, а також побували у деяких цехах на підприємстві.

Кожному студенту була надана тема для звіту, а також надані відповідні документи. Студенти успішно захистили звіти та отримали високі оцінки.