Студенти-екологи проходили навчальну (I-курс, гр. Екол-23) та экологичну практику (II курс, гр. Екол-22) у РЛП «Краматорський». Відвідали ділянки № 4 «Білокузьминівка», № 5 «Шабельківка» та інші. Студенти ознайомились з флорою і фауною Донецького регіону, зробили багато фотографій рослинного та тваринного світу.

Співробітники парку провели екскурсію до Краматорського музею історії, відділу палеонтології, де студенти побачили багато цікавих експонатів серед яких був і скелет мамонта. Студенти-практиканти мали змогу користуватися спеціалізованою літературою з фондів РЛП «Краматорський».

Кожен студент отримав індивідуальне завдання, яке виконував під час проходження практики. Всі студенти отримали позитивні характеристики керівників від РЛП «Краматорський». За підсумками роботи були захищені звіти на кафедрі прикладної екології, хімії і охорони праці ДонНАБА.