За результатами проведення 19–20 квітня 2018 року щорічної Наукової конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів Донбаської національної академії будівництва і архітектури (м. Краматорськ) була підготовлена й побачила світ чергова збірка «Академічних читань». Треба зауважити, що «Академічні читання» є збіркою наукових матеріалів – статей, доповідей, повідомлень, тез і есе на актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук, що надходять до редколегії видання не лише від наукової спільноти ДонНАБА, але і всієї України.

У цьогорічній збірці можна побачити роботи науковців з Харкова і Києва, Житомира і Маріуполя, Слов’янська і Бахмута тощо. Отже, географія учасників конференції невпинно розширюється, що не може не радувати її організаторів.

Як наслідок такої активності, проявленої особливо викладачами та студентами північних регіонів Донецької області, що, у свою чергу, свідчить про зростаючий авторитет Академії на новому місці дислокації, керівництвом кафедри гуманітарної підготовки ДонНАБА та науковим відділом навчального закладу було прийнято рішення про перехід на випуск з цього навчального року двох збірок наукових праць.

За підсумком роботи регіональної науково-практичної конференції «Економіко-гуманітарні проблеми сьогодення» у першому (осінньому) семестрі навчального року буде виходити (і в цьому, 2017-2018 році, вже побачила світ) окрема однойменна збірка наукових праць. Відповідно у другому (весняному) семестрі – за результатами щорічної наукової конференції ДонНАБА традиційно продовжить виходити збірка «Академічних читань». Тож, анонсуючи цю новину, запрошуємо всіх зацікавлених у науковій діяльності до плідної співпраці. Окрім того повідомляємо про те, що керівництво ДонНАБА всебічно підтримує і буде надавати допомогу редколегії наукових збірок у піднятті їх наукового статусу і ваги.