Завершився перший етап реконструкції будівлі гуртожитку Горлівського інституту іноземних мов у м. Бахмут. Будівництво виконувалось компанією ТОВ «ЄВРОТЕК» (м. Слов’янськ) за проектом ТОВ «УЦЕТ» (м. Бахмут). Реконструкція будівлі є продовженням інфраструктурних інвестувань Чеської Агенції з розвитку – CzDA для організації нормальної роботи тимчасово переміщених навчальних закладів України.

Ці роботи були розпочаті вперше саме у ДонНАБА під час капітального ремонту навчального корпусу. Враховуючи позитивний досвід цієї співпраці, адміністрація CzDA запросила фахівців ДонНАБА для виконання робіт з авторського нагляду. Роботи за етапом виконувалися майже рік. Під час будівництва було розглянуто, перероблено, прийнято і узгоджено багато рішень щодо реалізації проекту для покращення остаточного вигляду гуртожитку та раціонального виконання будівельних робіт.

Представники Сенату Чеської республіки, керівництво CzDA, високо оцінили результати реконструкції та співпраці усіх учасників проекту.

Завершився перший етап реконструкції будівлі гуртожитку Горлівського інституту іноземних мов у м. Бахмут. Завершився перший етап реконструкції будівлі гуртожитку Горлівського інституту іноземних мов у м. Бахмут.