12.05.2018 року ректор ДонНАБА, професор, доктор технічних наук, Кравець Василь Анатолійович, і представники економіко-гуманітарного факультету: професор, доктор наук з державного управління, завідувач кафедри менеджменту Долгальова Олена Вячеславівна та асистент кафедри менеджменту Єщенко Марина Георгіївна, керівник Школи підготовки майбутнього фахівця (ШПМФ) ДонНАБА, провели урочисту подію для слухачів Школи, присвячену завершенню навчання майбутніх абітурієнтів на підготовчих курсах ДонНАБА та підведенню підсумків. На урочистій події були присутні не лише слухачі, але й їх батьки та друзі.

На відкритті події виступили ректор ДонНАБА Кравець В.А., який розповів присутнім про Академію та її діяльність, та завідувач кафедри менеджменту Долгальова О.В.

ректор ДонНАБА, професор, доктор технічних наук, Кравець Василь Анатолійович

Долгальова О.В. у своєму виступі розповіла про відкриття Школи підготовки майбутніх фахівців ДонНАБА та про навчання слухачів на підготовчих курсах напротязі 4 місяців. Олена Вячеславівна зазначила, що випускники ЗОШ №№1, 2, 6, 17, 20, 22, 25, 30, 32, 35 (м. Краматорська), Мар’їнської ЗОШ 1-3 ст., ЗОШ №4 (м. Лиман) змогли за допомогою професорсько-викладацького складу Академії не лише зорієнтуватися у виборі своєї майбутньої професії та пройти підготовку по фаховим дисциплинам: з менеджменту (професор Долгальова О.В., асистент Єщенко М.Г.), з економіки (доцент Попова Г.Ю.), але й підготуватися до ЗНО з таких предметів: англійська мова (старший викладач Калашникова Т.С.), математика (доцент Чумак О.О.), українська мова та література (доцент Лисак Л.К.).

Також слухачі ШПМФ приймали активну участь у житті та цікавих подіях, які проводились за цей час в Академії: олімпіаді з англійської мови, олімпіаді з української мови, День науки ДонНАБА тощо. Участь випускників ЗОШ була відзначена керівництвом ДонНАБА Дипломами (з додатковими балами при вступі в ДонНАБА) та Сертифікатами. Завідувач кафедри менеджменту Долгальова О.В. також звернула увагу присутніх на переваги навчання молоді в ДонНАБА.

Перед майбутніми абітурієнтами та гостями заходу виступила студентка 1 курсу економіко-гуманітарного факультету групи МО-24 Ремесник Тетяна, яка розповіла про особистий досвід вступу до Академії та свої позитивні враження від навчання в ДонНАБА.

ректор ДонНАБА, професор, доктор технічних наук, Кравець Василь Анатолійович

Після виступів, ректор ДонНАБА Кравець В.А. урочисто вручив майбутнім абітурієнтам свідоцтва про навчання на підготовчих курсах у Школі підготовки майбутнього фахівця ДонНАБА; також кожен учасник заходу отримав інформаційні буклети про усі факультети та спеціальності Академії.

ректор ДонНАБА, професор, доктор технічних наук, Кравець Василь Анатолійович

Після вручення свідоцтв випускники Школи піготовки майбутнього фахівця ДонНАБА заповнювали картки опитування про їх уподобання при навчанні в ДонНАБА.

ДонНАБА

Захід пройшов у позитивній та доброзичливій атмосфері. Майбутні абітурієнти та їх батьки були дуже вдячні керівництву ДонНАБА за безкоштовне навчання в Школі підготовки майбутнього фахівця ДонНАБА, професорсько-викладацькому складу Академії – за допомогу при виборі майбутньої спеціальності для навчання в ДонНАБА та за підготовку до здачі ЗНО.

Молодь та їх батьки з нетерпінням чекають на вступну кампанію 2018 року в ДонНАБА!

ДонНАБА