11 квітня в академії фахівцями Макіївського міського центру зайнятості (переміщеного до м. Дружківка) була проведена виїзна акція «Випускник» в рамках багаторівневого проекту «Дизайн життя» за темою «Майбутня робота – майбутня доля». Участь у інтерактивній зустрічі взяли студенти II-IV курсів різних факультетів (всього 17 осіб) і викладачі академії.

З вітальним словом до студентів звернулась директор Макіївського міського центру зайнятості (ММЦЗ) Людмила Лішафаєва, яка акцентувала увагу на тому, що питаннями працевлаштування студентам потрібно починати перейматися задовго до отримання диплому про вищу освіту. Робоча частина зустрічі розпочалася з тестування професійної спрямованості студентів, яке провела спеціаліст ММЦЗ Олена Кисловська.

Студенти ознайомилися зі структурою резюме і основними вимогами до нього. Учасникам також було запропоновано створити за допомогою фахівців центру відеорезюме і розмістити його в папці «Випускники» на FTP-сервері Донецької обласної служби зайнятості для перегляду роботодавцями, а також на хостингу Youtube і сторінці ММЦЗ в соціальній мережі Facebook.

Учасників зустрічі також зацікавили запропоновані вакансії, що надають можливість отримати перші трудові навички під час літніх канікул та, можливо, вплинуть на подальший вибір шляху до професії.