6 березня в Києві благодійний Фонд Бориса Колеснікова оголосив імена тридцяти переможців всеукраїнського освітнього конкурсу "Архітектор 2018", який тривав три місяці і був покликаний підтримати студентів архітектурно-будівельних вузів України, визначити найталановитіших з них і дати можливість кращим молодим фахівцям відвідати Об'єднані Арабські Емірати . Президент Фонду Борис Колесніков вручив переможцям "Архітектора 2018" дипломи на поїздку в архітектурний тур в Дубай.

В "Архітектор" взяли участь 1 200 конкурсантів з 25 навчальних закладів країни. До фіналу дійшли 65 студентів. 5 березня вони презентували членам журі власні проекти споруд з урахуванням впровадження їх в сучасну архітектуру і історичне середовище певного міста чи України в цілому.

Поїздка переможців конкурсу "Архітектор 2018" в Дубай відбудеться з 25 по 27 квітня. В Еміратах їх чекає насичена програма від Фонду Бориса Колеснікова. Українські студенти відвідають провідні архітектурно-будівельні бюро міста. Зокрема, майбутніх молодих архітекторів очікує знайомство з відомою в Еміратах профільної компанією Wanders Wagner Architects. Її засновники - Домінік Вандерс і Річард Вагнер - очолюють команду кращих міжнародних архітекторів, дизайнерів та інженерів, які створюють і реалізують житлові, комерційні та культурні проекти. Wanders Wagner Architects мають майже 15-річний досвід роботи в ОАЕ і цілий спектр завершених проектів, володіють багатьма ноу-хау в цій області. Представники компанії поділяться досвідом з молодими колегами з України, проведуть майстер-класи та семінари.

Вітаємо студентів архітектурного факультету Донбаської національної академії будівництва і архітектури (м.Краматорськ) - переможців фінального етапу конкурсу:

Афанасьєва Григорія, 1-й курс,

Тараско Олександра, 3-й курс,