10 лютого 2018 року в м. Краматорськ Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром була проведена ІІІ підсумкова науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво», з метою залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи у рамках Всеукраїнських конкурсів: «Юний дослідник», «Винахідницькі і раціоналізаторські проекти еколого-натуралістичного напряму», «Юний зоолог і тваринник», «Юний ботанік і рослинник», Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище».

Студент VI курсу, групи МБГ-18м Попаденко Андрій за кращу доповідь у секції «Енергія і середовище» отримав грамоту за зайняте I місце. Науковий керівник к.т.н., доц. Ситніченко Микола Віталійович. Викладачі ДонНАБА провели там профорієнтацію. Школярам-переможцям були вручені подарунки від ДонНАБА.