Відповідно до договору з корпорацією Microsoft ДонНАБА включено в програму Microsoft Imagine Academy. Програма Microsoft Imagine Academy — це глобальне рішення в області ІТ освіти, яке дозволяє навчальним закладам проводити високоякісне навчання з метою надати студентам необхідні знання та навички для побудови успішної професійної кар’єри і життя в інформаційному суспільстві. Мета програми:
  • Запропонувати освітню програму, єдину для всіх країн світу, що дозволяє студентам набути необхідних навичок в області ІТ;
  • Надати електронні освітні засоби і ресурси, доступні в будь-який час і в будь-якому місці;
  • Поєднати вивчення теорії з набуттям практичних навичок у сфері ІКТ, необхідних випускникам для успішної роботи;
  • Підготувати кваліфіковані кадри для роботодавців, які зможуть залучати талановитих і здібних фахівців, які вивчили технології Microsoft.
Microsoft Imagine Academy