Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас.

Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира.

Поезія його розлита повсюдно,

вона в наших краєвидах і в наших піснях,

у глибинних, найзаповітніших помислах кожного,

чий дух здатен розвиватись…

Олесь Терентійович Гончар

03 лютого 2018 року в Донбаському державному педагогічному університеті зібралися призери обласного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для змагань у фінальному етапі.

Урочистості з нагоди нагородження переможців, серед яких і студентка І курсу архітектурного факультету Донбаської національної академії будівництва і архітектури Поліна Криклій, проходили за участі почесних гостей. Зокрема, в. о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Бодика Остапа Петровича, проректора з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку ДДПУ, кандидата педагогічних наук, доцента Проскуніна Володимира Миколайовича, декана філологічного факультету ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», кандидата філологічних наук, доцента Овчаренко Наталії Іванівни. Вітали кращих знавців творчості Шевченка голова Слов’янської районної державної адміністрації Данилюк Євген Іванович, голова Слов’янської районної організації партії «Солідарність» Дубограй Ігор Валерійович.

Дипломи та подарунки від Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації юним шевченкознавцям вручили в. о. ректора Донецького облІППО Бодик О.П. і завідувач відділу української мови та літератури Байдаченко Т.С., наголосивши, що найвище визнання здобули ті роботи, де учнівство та студентство демонстрували власне відчуття слова Шевченка, пропущеного через серце та життя.

Фінальний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Після урочистостей відбувся фінальний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Роботи учасників Конкурсу надіслані для перевірки до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.