Напередодні Нового року Міністерство освіти та науки України затвердило акт передання на баланс ДонНАБА гуртожитку Краматорського міського вищого професійного будівельного училища.

Це п’ятиповерхова будівля, що зараз експлуатується на одну третину і потребує капітального ремонту. Згідно договору між училищем та ДонНАБА, ремонт гуртожитку здійснюється за кошти академії, а учням училища будуть гарантовані місця для проживання.

Ремонт гуртожитку запланований на 2018 рік. Фінансову допомогу в ремонті обіцяє Чеська агенція розвитку (CzDA).

Таким чином, ДонНАБА в Краматорську вже має власний гуртожиток і в 2018 році будуть створені гідні умови для проживання для студентів та викладачів. Це значний крок вперед у розвитку академії на новому місці.

Наказ

Акт приймання-передачі