Студенти механічного факультету Донбаської національної академії будівництва і архітектури здобувають практичні навички з експлуатації та обслуговування будівельної та землерийної техніки на базі ТОВ «ЕТС» - офіційного представництва всесвітньо відомої компанії Volvo Construction Equipment в Україні.

Нагадаємо, що згідно з укладеним договором між ДонНАБА та ТОВ «ЕТС», сторони зобов’язалися спільно впроваджувати елементи системи дуальної освіти для студентів, які навчаються в академії на денній формі навчання за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» (спеціалізацією «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини і обладнання») та за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт» (спеціалізацією «Автомобілі та автомобільне господарство»).

За результатами конкурсного відбору, до спільної програми ДонНАБА - «ЕТС» залучені 6 студентів механічного факультету академії.