Щастя, неодмінно, існує... Ми дуже добре його знаємо... Знаємо його сміх, колір його очей. Дитяча принадність криється в тому, що з кожною дитиною все оновлюється, і світ заново постає на суд людський.

12 січня 2017 року в Центрі позашкільної роботи студенти Донбаської національної академії будівництва і архітектури (м. Краматорськ) провели чудові майстер-класи для дітей з інвалідністю та дітей внутрішньо переміщених осіб задля згуртованості громад на Донбасі.

Дякуємо усім майстрам і майстриням, а саме: Новак Даші, Шерстневій Карині, Коноваленко Сергію і Даніленко Тарасу за допомогу. А також Бичек Тетяні - за організацію заходу і проведення екскурсії по живому куточку Центру позашкільної роботи. Добро врятує світ)