Новини

Студенти ДонНАБА відвідали семінар на тему «Поняття корупції. Питання запобігання та протидії корупції»

25 вересня ДонНАБА відвідали представники управління взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції донецької обласної державної адміністрації з семінаром на тему: «Поняття корупції. Питання запобігання та протидії корупції».

Програма стажування в Апараті Верховної Ради України

27 вересня до нас завітали представники ГО «Ліга інтернів» з презентацією Програми стажування в Апараті Верховної Ради України. Це 6-ти місячне стажування в секретаріатах комітетів та структурних підрозділах Апарату ВРУ для молоді різних спеціальностей з усіх регіонів України.

Учасниками Програми можуть стать молоді фахівці до 35 років з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче «бакалавра». Громадяни України, які вільно володіють українською мовою та однією з іноземних мов, які є офіційними мовами Ради Європи, на рівні, достатньому для виконання завдань у підрозділі стажування, не є державними службовцями або помічниками народного депутата України, на основі конкурсного відбору.

Починаться робота гуртка "Юний Еколог"

Донецький обласний еколого-натуралістичний центр починає роботу гуртка "Юний Еколог"

Запрошуютсья учні 9-11 класів.

Заняття проводяться на базі ДонНАБА щоп'ятниці та щосуботи (друга половина дня) безкоштовно

Керівник гуртка: доцент кафедри
прикладної екології, хімії і охорони праці,
к.х.н., Міхєєнко Вікторія Михайлівна
тел. для запису: 050-995-01-86
095-084-17-86

Студенти ДонНАБА привітали викладачів

Щорічно 5 жовтня в понад 100 країнах світу відзначається день працівника освіти, який був заснований в 1994 році. Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти – день, у який відзначаються роль і заслуги викладачів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

Архітектурний факультет ДонНАБА

Оголошує набір на підготовчі курси з малюнку та композиції для складання іспиту в творчому конкурсі.

Заняття відбудуться з 1 листопада по 30 травня.

Запрошуємо стати студентами архітектурного факультету.

Звертатись за телефоном: 050 745 90 40

Викладачі Економіко-гуманітарного факультету прийняли участь в слов'янському економічному форумі

27 вересня 2018 року у м. Слов’янську відбувся Слов’янський Економічний Форум. Цей захід спрямовано на визначення стратегії розвитку міста та регіону, пошук шляхів та створення умов для відродження та розвитку промисловості регіону.