Підготовчі курси до ЗНО

Донбаська національна академія будівництва і архітектури

Запрошує Вас до

ШКОЛИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ

Архітектор 2018

1 200 студентів архітектурно-будівельних спеціальностей України в грудні в рамках першого туру конкурсу «Архітектор 2018» малювали проекти різних об'єктів міських меблів у єдиному стилістичному та концептуальному напрямку. 65 студентів, яким вдалося здивувати експертну раду проекту своїми оригінальними малюнками, продовжать боротьбу за поїздку в перлину архітектури - місто Дубай.

Перша група студентів-магістрантів отримала сертифікати Prometheus

У ДонНАБА відбувся навчальний тренінг для студентів «Відкриті дані та їх застосування»

22 грудня 2017 року за підтримки Центру громадського Контролю «ДІЙ» до ДонНАБА завітав з навчальним тренінгом «Відкриті дані та їх застосування» Кирило Захаров – сертифікований тренер з відкритих даних проекту TAPAS (Transparency and Accountability in Public Administration and Services) Фонду Східна Європа, директор аналітичного відділу компанії Promedia Consulting і СЕО стартапу на основі відкритих даних «Суд на долоні».

Лекція-тренінг з надання першої домедичної допомоги

На виконання наказу №09-17 від 08.12.2017 р. Донбаської національної академії будівництва і архітектури «Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час зимових канікул» 21 грудня 2017 р. було проведено лекцію-тренінг з надання першої домедичної допомоги для студентів усіх факультетів академії.