Студенти-екологи пройшли практику на НКМЗ

Студенти гр. Екол-21 пройшли виробничу практику на заводі ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» у м. Краматорськ.

Основним місцем проходження практики була аналітична лабораторія охорони навколишнього середовища на підприємстві, яка виконує такі обов’язки:

1. Проведення робіт, визначених областю атестації.
  2. Виконання вимірювань показників складу та властивостей:
    - стічних вод цехів підприємства, що скидаються в загальнозаводську систему каналізації;
    - зворотних вод підприємства, що скидаються у водойми;
    - води водойм вище і нижче місця випуску зворотних вод.
  3. Виконання вимірювань показників складу та властивостей промислових викидів в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.
  4. Участь в проведенні арбітражних вимірювань.

Робота студентів була спрямована на вивчення документації, а також ознайомлення з приладами у лабораторії, які використовують для вимірів різноманітних показників.

Студенти мали змогу відвідати очисні споруди, станцію нейтралізації, а також побували у деяких цехах на підприємстві.

Кожному студенту була надана тема для звіту, а також надані відповідні документи. Студенти успішно захистили звіти та отримали високі оцінки.

View the embedded image gallery online at:
Практика студентів-екологів в регіональному  ландшафтному парку «Краматорський»

Студенти-екологи проходили навчальну (I-курс, гр. Екол-23) та экологичну практику (II курс, гр. Екол-22) у РЛП «Краматорський». Відвідали ділянки № 4 «Білокузьминівка», № 5 «Шабельківка» та інші. Студенти ознайомились з флорою і фауною Донецького регіону, зробили багато фотографій рослинного та тваринного світу.

ArchFest – перший студентський фестиваль у Краматорську від ДонНАБА

1 липня - День архітектури України, саме у цей день у парку ім. О.С.Пушкіна пройшов фестиваль ArchFest. Організаторами фестивалю виступили студенти ДонНАБА.

Все почалось з навчальної програми «Майстерня активних» у якій взяли участь студенти архітектурного факультету Олеся Скалянська та Віталій Араньо.

Підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу ДонНАБА

У період з 29.01.2018 р. по 30.06.2018 р. у Донбаській національній академії будівництва і архітектури проводилося підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу Академії по програмі «Технологія створення персонального веб-ресурсу викладача».

Курси підвищення кваліфікації проводили викладачі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти м. Київ:

Навчання відбувалося в три етапи із завершальним захистом випускових робіт та отриманням свідоцтв.

Побачив світ цьогорічний Альманах «Академічна ліра – 2018»

Побачив світ цьогорічний Альманах «Академічна ліра – 2018». «Академічна ліра» є щорічним літературно-художнім додатком до збірника наукових праць «Академічні читання», який виходить на кафедрі Гуманітарної підготовки (раніше – кафедра Історії і філософії) Економіко-гуманітарного факультету за результатами традиційної щорічної квітневої наукової конференції ДонНАБА, присвяченої Дню науки.

Вітаємо випускників економіко-гуманітарного факультету спеціальності 073 «Менеджмент» з успішним захистом дипломних робіт

27.06.2018 року відбувся захист дипломних робіт для студентів ОКР «бакалавр» спецільності 073 «Менеджмент».

Для проведення захисту дипломних робіт було призначено державну екзаменаційну комісію у складі:

Голова комісії:

Лобас В.М., д.держ.упр., професор, завідувач кафедри організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни Донецького національного медичного університету;

Запрошуємо усіх на ArchFest

Студентська спільнота ДонНАБА за підтримки академії організовує фестиваль присвячений Дню архітектури України.

Запрошуємо усіх 1 липня о 16.00 в парк ім. О.С. Пушкіна на ArchFest.

На вас чекають: