Новини

Студент ДонНАБА отримав грамоту за зайняте I місце

10 лютого 2018 року в м. Краматорськ Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром була проведена ІІІ підсумкова науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво», з метою залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи у рамках Всеукраїнських конкурсів: «Юний дослідник», «Винахідницькі і раціоналізаторські проекти еколого-натуралістичного напряму», «Юний зоолог і тваринник», «Юний ботанік і рослинник», Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище».

Microsoft DreamSpark Premium

Спеціальні пропозициї від Microsoft DreamSpark Premium - це програма, яка надає пільгове програмне забезпечення від корпорації Microsoft. Для студентів, аспірантів та викладачів ДонНАБА DreamSpark Premium дозволяє отримати операційні системи та інші програми Microsoft безкоштовно.

Для отримання особистої підписки DreamSpark Premium, Вам необхідно зареєструватися на сайті, для цього треба заповнити форму

ДонНАБА включено в програму Microsoft Imagine Academy

Відповідно до договору з корпорацією Microsoft ДонНАБА включено в програму Microsoft Imagine Academy. Програма Microsoft Imagine Academy — це глобальне рішення в області ІТ освіти, яке дозволяє навчальним закладам проводити високоякісне навчання з метою надати студентам необхідні знання та навички для побудови успішної професійної кар’єри і життя в інформаційному суспільстві. Мета програми:
Фінальний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас.

Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира.

Поезія його розлита повсюдно,

вона в наших краєвидах і в наших піснях,

у глибинних, найзаповітніших помислах кожного,

чий дух здатен розвиватись…

Олесь Терентійович Гончар

Професорсько-викладацький склад ДонНАБА пройшов І етап підвищення кваліфікації по програмі «Технологія створення персонального веб-ресурсу викладача»

У період з 29.01.2018 р. по 03.02.2018 р. у Донбаській національній академії будівництва і архітектури пройшов І етап підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу по програмі «Технологія створення персонального веб-ресурсу викладача».

День святого Валентина

Шановні студенти та викладачі!

Наближається День святого Валентина, легенда про якого вже багато часу огортає всіх своїм романтичним та чарівним духом. Цьогоріч ми пропонуємо провести це свято особливо.